CT-SCAN System modułowy do tomografii komputerowej


Podstawą systemu mocowania CT firmy dk jest standardowy program SWA39 obejmujący ponad 200 produktów. Moduły te tworzą również najbardziej zaawansowany zestaw konstrukcyjny do urządzeń mocujących w przemysłowej tomografii komputerowej do bezpiecznego mocowania wszelkiego rodzaju części. Przezroczyste dla promieni rentgenowskich uchwyty CT-SCAN mają geometrię i materiały, które w prosty i wyraźny sposób oddzielają badany obiekt od systemu mocującego.Przykłady aplikacji:

Zalety systemy XRAY:


 • Uchwyt przeznaczony dla tomografii komputerowej
  Moduły opracowane specjalnie do przemysłowej tomografii komputerowej pod względem geometrii i materiału: całkowicie lub szczególnie w przejściu z przedmiotu obrabianego do uchwytu elementy mocujące mają znacznie niższy współczynnik tłumienia niż obiekt testowy. W ten sposób na skanie można wyraźnie rozróżnić badaną część. Ponadto precyzyjnie zdefiniowane geometrycznie elementy mocujące stanowią podstawę do ich późniejszego obliczenia na podstawie wyniku ogólnego, jeśli okaże się to konieczne dla specjalnych części i procesów.
 • Profesjonalny system modułowy
  Dokładnie skoordynowane moduły są połączone za pomocą znormalizowanych interfejsów. Zamiast niestabilnej, mniej trwałej i niemożliwej do regulacji kombinacji siły i dopasowania formy, które nie są niezawodnie „majstrowane” przy użyciu miękkiej pianki, system dk umożliwia profesjonalne, precyzyjne, bezpieczne i wielokrotnego użytku urządzenie.

 • Szybsza, łatwiejsza i bezpieczniejsza konfiguracja
  Logiczne rozdzielenie elementów regulacyjnych, jednostki funkcyjnej zacisku i uchwytu przedmiotu obrabianego sprawia, że ​​system jest łatwy do zrozumienia i praktyczny dla każdego. Każdy pracownik może bez wysiłku w krótkim czasie zmontować stabilne urządzenie mocujące, bezpiecznie zamocować część testową i bardzo łatwo ustawić ją w pozycji i nachyleniu oraz ponownie wyregulować w razie potrzeby

 • Powtarzalność
  Jeżeli skanowanych jest kilka przedmiotów obrabianych jeden po drugim, ich pozycja mocowania jest identyczna. To często ułatwia zadanie inspekcji.

 • Odtwarzalna konstrukcja
  Urządzenia można ponownie całkowicie zdemontować, a elementy wykorzystać do innych zadań. Użyte raz konfiguracje zacisków można odtworzyć w dowolnym momencie. Wiele elementów regulacyjnych ma do tego pomocnicze skalowanie.

 • Długa żywotność
  Elementy podstawowe, zaciskowe i mocujące są odporne na zużycie. Dzięki temu mogą być używane stale przez wiele lat, a co za tym idzie, oszczędzają zarówno koszty, jak i zasoby
Filtry