System zarządzania jakością


Prowadzimy szkolenia z systemu zarządzania jakością. W zakres szkolenia wchodzi część teoretyczna, która obejmuje wprowadzenie do zagadnień związanych z kontrolą jakości, w tym:

  • celów związanych z kontrolą jakości
  • dokumentacji technicznej
  • przyrządów pomiarowych, w szczególności odpowiedni dobór oraz zastosowanie praktyczne
  • kryteria jakości
Na szkoleniu poruszane są zagadnienia problematyczne, wynikające z codziennej pracy przy maszynie pomiarowej, które pozwalają znaleźć odpowiednie rozwiązania usprawniające kontrolę jakości. W części ćwiczeniowej uczymy jak radzić sobie w sytuacjach stresowych i konfliktowych, a także wskazujemy najkorzystniejsze sposoby komunikacji.

Praktyczny etap szkolenia
Etap ten dotyczy także poprawnej analizy i interpretacji rysunku technicznego oraz wykonywania pomiarów na współrzędnościowej maszynie pomiarowej. Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy specjalizują się w dziedzinie metrologii, ale ze względu na specyfikę branży, mamy także doświadczenie oraz wiedzę na temat kontroli jakości, doboru sprzętu kontrolno-pomiarowego oraz konstrukcji mocowań ułatwiających sprawną wymianę mierzonych części.


Szkolenia online to doskonała forma zdalnego rozwoju, która stanowi atrakcyjny i angażujący uczestników sposób nabywania wiedzy i trenowania umiejętności.  Szkolenia Online przeprowadzane zdalne, w dowolnym dla Ciebie miejscu. Otrzymasz wcześniej materiały w formacie PDF. Będziesz miał możliwość zadawania pytań trenerowi bezpośrednio przez mikrofon lub czat. W trakcie szkolenia trener będzie uwzględniał czas na przerwy. Przed szkoleniem otrzymasz od nas maila z linkiem, który pozwoli uczestniczyć Ci w szkoleniu.

Profesjonalne szkolenia online:

  • są dostępne z dowolnego miejsca, co wiąże się z brakiem konieczności ponoszenia kosztów dojazdu i noclegu Uczestnika (jak w przypadku szkoleń stacjonarnych)
  • są atrakcyjną formą przyswajania wiedzy i treningu umiejętności, dzięki przeplataniu aktywności realizowanych w aplikacji Zoom i zadań realizowanych w miejscu pracy (przestrzeni offline)
  • pozwalają na stały kontakt z Trenerem i innymi uczestnikami, umożliwiający prowadzenie dyskusji, omawianie różnych zagadnień, wspólne wypracowywanie rozwiązań
  • mogą mieć zróżnicowany przebieg – szerokie funkcjonalności programu i możliwość dzielenia się różnorodnymi materiałami i inspiracjami, sprawiają, że jedynym ograniczeniem staje się wyłącznie kreatywność Trenera
  • umożliwiają utrwalania wiedzy, dzięki powrotom w dowolnym momencie do treści szkolenia
SZKOLENIE: Analiza rysunku technicznego (GPS)SZKOLENIE: Analiza rysunku technicznego (GPS)

SZKOLENIE: Analiza rysunku technicznego (GPS)

900.00PLNnetto 1107.00PLNbrutto
SZKOLENIE: Kontroler jakości na produkcjiSZKOLENIE: Kontroler jakości na produkcji

SZKOLENIE: Kontroler jakości na produkcji

900.00PLNnetto 1107.00PLNbrutto
SZKOLENIE: Metrologia długości i kątaSZKOLENIE: Metrologia długości i kąta

SZKOLENIE: Metrologia długości i kąta

900.00PLNnetto 1107.00PLNbrutto
SZKOLENIE: Podstawy MSA & SPC w pigułce

SZKOLENIE: Podstawy MSA & SPC w pigułce

900.00PLNnetto 1107.00PLNbrutto
Filtry
861PLN 1230PLN