WYNAJEM SPRZĘTU POMIAROWEGO

Wynajem maszyn CMM

Jesteśmy firmą, która posiada szeroką gamę możliwości, dzięki którym możemy pomóc Państwu usprawnić kontrolę jakości w firmie oraz poprawić wiarygodną pozycję na rynku wśród konkurencji.

W sytuacji, gdy:

  • budżet nie pozwala na zakup współrzędnościowej maszyny pomiarowej
  • produkcja wyrobów dynamicznie się rozwija
  • pragną Państwo zapewnić swoim Klientom najlepszą jakość świadczonych usług

Mamy świetne rozwiązanie!

  • krótkoterminowy wynajem maszyn CMM
  • długoterminowy wynajem maszyn CMM

Wynajem Współrzędnościowej Maszyny Pomiarowej przyniesie Państwu same korzyści!

Dzięki takim rozwiązaniom zyskają Państwo dodatkowy czas, zoptymalizują pracę oraz poprawią prestiż swojej firmy. Oferujemy kompleksową obsługę z uwzględnieniem wszystkich czynników, które są niezbędne w realizacji takiego przedsięwzięcia. Postaramy się dobrać maszynę odpowiednią do Państwa potrzeb. Zadbamy o transport, montaż, uruchomienie, kalibrację oraz przygotowanie niezawodnego programu pomiarowego, który pozwoli zweryfikować każdą partię produkcyjną.

 

Pobierz nasz katalog maszyn używanych -> MASZYNY UŻYWANE - KATALOG


WYNAJEM MASZYN POMIAROWYCH


Oferujemy Twojej firmie profesjonalne usługi związane z WYNAJMEM współrzędnościowych maszyn pomiarowych (CMM)


NASZE DOŚWIADCZENIE – TWOJE KORZYŚCI

  • Naszym największym kapitałem jest wieloletnie doświadczenie w dziedzinie obsługi i relokacji maszyn pomiarowych, które bezpośrednio przekłada się na optymalizację pracy oraz wymierne korzyści finansowe i produkcyjne naszych Klientów.

  • Wynajmującemu Maszynę Pomiarową (CMM) zapewniamy kompleksową obsługę z uwzględnieniem wszystkich czynności, które są niezbędne w takim przedsięwzięciu: transport, montaż, uruchomienie, kalibracja, napisanie programu pomiarowego.