SZKOLENIA

Obsługa maszyn pomiarowych

Oferujemy różnorodny zakres szkoleń, który może zostać przeprowadzony w Państwa firmie lub poza siedzibą firmy. Nasze szkolenia są prowadzone przez certyfikowanych ekspertów i inżynierów, którzy posiadają doświadczenie w obsłudze maszyn współrzędnościowych oraz są specjalistami w dziedzinie metrologii oraz jakości.

Indywidualne szkolenia CMM

Każdy program szkoleniowy można dowolnie modyfikować rozszerzając o dowolne zagadnienia lub skupiając się tylko na wybranych. Według potrzeb i sytuacji problemowych w Państwa firmie możemy także stworzyć indywidualny program szkoleniowy.

Profesjonalne szkolenia online

Nasze szkolenia online to doskonała forma zdalnego rozwoju, która stanowi atrakcyjny i angażujący uczestników sposób nabywania wiedzy i trenowania umiejętności.  Szkolenia Online przeprowadzane zdalne, w dowolnym dla Ciebie miejscu. Otrzymasz wcześniej materiały w formacie PDF. Będziesz miał możliwość zadawania pytań trenerowi bezpośrednio przez mikrofon lub czat. W trakcie szkolenia trener będzie uwzględniał czas na przerwy. Przed szkoleniem otrzymasz od nas maila z linkiem, który pozwoli uczestniczyć Ci w szkoleniu.

Szkolenia online:

  • są dostępne z dowolnego miejsca, co wiąże się z brakiem konieczności ponoszenia kosztów dojazdu i noclegu Uczestnika (jak w przypadku szkoleń stacjonarnych)
  • są atrakcyjną formą przyswajania wiedzy i treningu umiejętności, dzięki przeplataniu aktywności realizowanych w aplikacji Zoom i zadań realizowanych w miejscu pracy (przestrzeni offline)
  • pozwalają na stały kontakt z Trenerem i innymi uczestnikami, umożliwiający prowadzenie dyskusji, omawianie różnych zagadnień, wspólne wypracowywanie rozwiązań
  • mogą mieć zróżnicowany przebieg – szerokie funkcjonalności programu i możliwość dzielenia się różnorodnymi materiałami i inspiracjami, sprawiają, że jedynym ograniczeniem staje się wyłącznie kreatywność Trenera
  • umożliwiają utrwalania wiedzy, dzięki powrotom w dowolnym momencie do treści szkolenia
SZKOLENIE: Analiza rysunku technicznego (GPS)SZKOLENIE: Analiza rysunku technicznego (GPS)

SZKOLENIE: Analiza rysunku technicznego (GPS)

900.00PLNnetto 1107.00PLNbrutto
Filtry
861PLN 4920PLN