Generator ozonu - OzonBox L
Generator ozonu - OzonBox L
Generator ozonu - OzonBox L
Generator ozonu - OzonBox L
Generator ozonu - OzonBox L
Generator ozonu - OzonBox L
Cena netto:2850,00PLN
Cena brutto:3505,50PLN
Ilość: szt.

Generator ozonu Ozonbox L wytwarza ozon, który jest silnym przeciwutleniaczem o właściwościach odkażających oraz dezynfekujących. Ozon wnika w struktury przedmiotów i dociera do najgłębszych zakamarków, dlatego ozonowanie odzieży i żywności jest polecanym sposobem na pozbycie się wszelkich drobnoustrojów oraz mikroorganizmów. Generator ozonu warto umieścić w:

● Domu
● Biurze
● Punkcie usługowym lub handlowym
● Każdym miejscu, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z mikroorganizmami (np. wirusami).

Higiena i poczucie bezpieczeństwa są niezwykle ważne! Ozonowanie dokumentów i żywności zabija do 99% drobnoustrojów (m.in wirusów, grzybów i bakterii) oraz roztoczy. Ozonator to potwierdzony, skuteczny sposób na sterylizacje przedmiotów, na których przenoszą się mikroorganizmy. Ozonowanie listów i przesyłek jest szczególnie istotne w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego, ale stanowi również element działań profilaktycznych, które chronią przed negatywnym wpływem drobnoustrojów.


Ozonowanie - skuteczna dezynfekcja

Ozonowanie pomaga pozbyć się wirusów, bakterii i grzybów nawet z trudno dostępnych miejsc. Generator ozonu świetnie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami, takimi jak zapach tytoniu lub zwierząt. Ozonowanie odzieży i innych przedmiotów neutralizuje przykrą woń oraz skutecznie odkaża. Ozonator jest całkowicie ekologiczny i przyjazny środowisku, ponieważ ozon jest związkiem występującym naturalnie w atmosferze.

Generator OzonBox L jest urządzeniem przenośnym, które można zabierać do domu lub biura. W 25 minut dokonuje skutecznej dezynfekcji, która zapewnia bezpieczeństwo oraz nie szkodzi środowisku. Przedmioty narażone na kontakt z wirusami lub grzybami, nie wchodzą w interakcje z ozonem, a tym samym pozostają w nienaruszonym stanie. Ozonowanie żywności nie tylko odkaża, ale też przedłuża jej świeżość. OzonBox może być z powodzeniem stosowany w warunkach domowych lub w biurze, gdzie istnieje możliwość kontaktu z wirusami, bakteriami i roztoczami. Ozonowanie dokumentów, listów i przesyłek minimalizuje ryzyko zakażenia, zwłaszcza w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego.